Podejmij kontakt

Odpowiemy w 24h
  O nas

  Michał Wiśniewski

  Mam na imię Michał. W 2008-2009 roku porzuciłem pracę w Banku i Domu Tradingowym, w okolicznościach nagonki za pieniędzmi, pogoni za ‘materialnym szczęściem’, która to pogoń doprowadziła mnie do utraty Zdrowia (nie mogłem chodzić i funkcjonować przez kilka dobrych miesięcy i 2 lata samodzielnie się rehabilitowałem). Wtedy rozpoczęło się moje drugie Życie, prawdziwa przygoda. Miałem chwilę czasu żeby przemyśleć Co Naprawdę Jest Ważne w Życiu, Otworzyłem Oczy.

   

  Dokonałem Przebudzenia i zapragnąłem być naprawdę Szczęśliwy. Od tego czasu kilka godzin dziennie spędzam na pracy online, drugą połowę dnia spędzam na podróżach wewnątrz i na zewnątrz, na Rozwoju oraz Praktykach zapożyczonych od Oświeconych.

  Mateusz Kotwica

  Artur Janas

  “Prowadzenie biznesu bez reklamy jest jak puszczanie oka do dziewczyny po ciemku – tylko Ty wiesz, że to robisz” ~ Artur Janas

   

  Artur Janas, to właściciel i założyciel Agencji Reklamowej AP Reklama,

  Od 7 lat zajmuje się profesjonalna obsługa mediów społecznościowych.

  Jest trenerem i wykładowcą na Wyższej Szkole Technologii Informatycznych w Katowicach.

  #Ekspert w pozyskiwaniu klientów, Social media marketingu, grafice, reklamie i skutecznych rozwiązaniach marketingowych.

  Opracował autorski program nauczania zasad marketingu w Mediach Społecznościowych oraz Budowania Marki 

  Od 7 lat pracuje zdalnie, ma dużo wolnego czasu, który spędza z rodziną oraz poświęcając się swojej pasji: fotografii. 

  Artur jest charyzmatyczny, otwarty i zawsze gotowy Wam pomóc. Wyznaje zasadę, że najlepszą reklamę robią zadowoleni klienci.